Nieuws

08 maart 2021

Internationale Vrouwendag: boodschap van Tanja Jadnanasing

Tanja Jadnanasing heeft een videoboodschap ingesproken ter gelegenheid van Internationale Vrouwendag op 8 maart. 

Internationale Vrouwendag: boodschap van Tanja Jadnanasing
Tanja is als stadsdeelvoorzitter van Amsterdam Zuid-Oost en oud-PvdA kamerlid een echt rolmodel en ook regelmatig aanwezig op ons basisscholen. Zij heeft op verzoek van Stichting Hindoe Onderwijs Nederland deze mooie videoboodschap ingesproken voor al die sterke vrouwen die als leerkracht of op een andere wijze dagelijks het verschil maken in onze organisatie en voor onze leerlingen. Vandaag gaan onze leerlingen van de bovenbouw van alle scholen met elkaar in gesprek over dit thema, mede aan de hand van Nieuwsbegrip. 

 

Klik hier om de videoboodschap te bekijken.