Nieuws

01 december 2017

Tulpenbollen op de Shri Ganesha School

Leerlingen hebben op donderdag 30 november bijna 200 tulpenbollen geplant in de tuin en in de oude zandbak van de Shri Ganesha School. Dit vertelt interim directeur Hanneke Buisman.

Tulpenbollen op de Shri Ganesha School
Almere – “Ik vind het leuk dat de kinderen bloembollen hebben geplant”, zegt ze. “Zo kunnen ze zien hoe je bloemen en planten kunt laten bloeien en groeien maar het is uiteindelijk ook een symbolisch beeld voor de ontwikkeling van onze school. Ik zou het heel erg fijn vinden als dit een traditie wordt. Elk jaar samen met de kinderen bloembollen in de grond doen. Als alles goed gaat komen ze in het voorjaar uit en kunnen we samen genieten van de mooie kleuren.” Hanneke wijst nog even op een bijzonder initiatief van juf Yessa Mangroe. “Ze houdt van tuinieren vertelde ze aan mij en daarom heb ik haar gevraagd om in onze schooltuin ook Surinaamse groenten te verbouwen. Bijvoorbeeld Kousenband, Antroewa en Klaroen. Is dat niet geweldig!”