Nieuws

08 maart 2023

Shri Krishna leerlingen op tv in speciale Holi uitzending 'Holi kleurt de wereld'

Vandaag, woensdag 8 maart 2023 is er op NPO2 een speciale Holi uitzending te zien. In deze televisiespecial 'Holi kleurt de wereld' zijn ook leerlingen van onze school in Utrecht te zien. Verschillende leerlingen van de Shri Krishna School spraken met presentator Narsingh Balwantsingh. Kijk je ook vanavond om 19:30?

Shri Krishna leerlingen op tv in speciale Holi uitzending 'Holi kleurt de wereld'
Narsingh Balwantsingh vraagt aan kunstenares Laxmi Prithipalsingh, spoken word artiest Brahma T. Ramsodit en zangkoor IntervOcaal om een creatief werk te maken dat geïnspireerd is op het Holifeest en de symbolische gedachte daarachter. Naast het maakproces zie je interviews waarin verschillende mensen, waaronder ook onze leerlingen van de Shri Krishna School antwoord geven op vragen als: Wat betekent Holi voor jou? Heb jij een speciale herinnering aan Holi? En wie zou jij kleur in het leven willen brengen?

 

Hieronder nog wat foto's van de televisieopnames op de Shri Krishna School: