Nieuws

04 december 2022

Oud directeur Shri Vishnu School Sona Mohan overleden

 

De heer Sona Mohan, oud directeur van onze school Shri Vishnu School in Den Haag is dit weekend van ons heen gegaan. Heel veel sterkte en troost voor de familie en nabestaanden gewenst.


De heer Mohan begon in 1991 als leerkracht en werd in 1993 directeur van de Shri Vishnu School. Op 65 jarige leeftijd ging hij met pensioen. In 2016 werd hij onderscheiden als lid van de orde van Oranje Nassau vanwege zijn verdiensten voor het hindoe-onderwijs. Uit handen van toenmalig loco-burgemeester van Den Haag, Karsten Klein kreeg hij een lintje uitgereikt. De Shri Vishnu School was een tweede huis voor Sona Mohan. Na zijn pensioen was hij nog tot het laatst betrokken bij het reilen en zeilen van onze school als secretaris van het bestuur busvervoer. 

 

Sona Mohan is 71 jaar oud geworden. Op woensdag 7 december en vrijdag 9 december is er gelegenheid tot afscheid nemen. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op zaterdag 10 december in Den Haag.