Nieuws

13 september 2023

De maand september is de maand van de boom met de rode vruchten

Op de Shri Krishna School in Utrecht en op de Shri Ganesha School in Almere werken we met "De Boom met/ zonder vruchten". Een prachtig programma speciaal ontwikkelt voor onze leerlingen wat perfect aansluit bij onze hindoe filosofie. 

 

 


De maand september is de maand van de boom met de rode vruchten
"De boom" werkt met de zeven chakra's en geeft de kinderen zelfvertrouwen, zelfliefde, heel veel inzichten en kracht. De eerste maand gaat het om de boom met de rode vruchten, wat gekoppeld is aan het eerste chakra, namelijk de 'root chakra'en de kleur van dit chakra is rood.

 

"Ik ben blij met mij" is de mantra van deze maand. Door alle lessen zal de hele maand dit als thema worden verweven. Vorig jaar, het eerste jaar dat onze school in Utrecht hiermee begon te werken heeft zoveel moois gebracht. Wij hebben heel veel zin om ook de wonderschone levenslessen aan onze leerlingen van de Shri Ganesha School mee te geven en uiteraard ook in Utrecht verder te bouwen op wat we al met elkaar hebben neergezet.